• Ru
  • En
Sign in

Садовый центр "Адонис"

Садовый центр "Адонис"

Ukraine

Categories: Garden centres, Nurseries

Details

Description:

Не секрет, що основою якісного озеленення є посадковий матеріал: його розмаїття, хороша якість та доступна ціна.

Садовий центр «Адоніс» приємно здивує Вас широким асортиментом адаптованих рослин, відмінною якістю та обґрунтованими цінами. Усе це тепер можливо завдяки вирощуванню власного посадкового матеріалу, який налічує більше сотні найменувань (хвойні, листяні, кореневищні, сокулентні, ґрунтопокривні та ін.), з яких є багато рідкісних та ексклюзивних. Завдяки тісній співпраці з іншими виробниками, садовими центрами та прямими поставками з закордону, маємо можливість розширити та максимально наповнити асортимент декоративних рослин.

Завітавши на наш торгівельний майданчик, Ви зможете впевнитись в надзвичайно великому асортименті рослин та супутніх матеріалів. Наші працівники допоможуть у виборі тієї чи іншої рослини, нададуть якісну консультацію з питань посадки та догляду.

Завдяки тому, що ми працюємо не тільки в сфері продаж, а ще професійно займаємося благоустроєм територій, у нас постійно змінюється асортимент, надходять нові партії рослин. Для постійних клієнтів, оптових покупців та ландшафтних дизайнерів ми надаємо суттєву знижку.

Чекаємо Вас на торгівельному майданчику садового центру «Адоніс».

Additional contacts: tel: +38 (067) 303-43-21

Prices

1. Nurseries

Украина +380673003984

Хмельницкая обл., Ярмолинецкий р-н. с. Соколовка (трасса Хмельницкий - Каменец-Подольский)

Go to up